Zobacz jak wygląda u nas proces rekrutacji

chiefessays.net domyhomework pro

Analiza dokumentów aplikacyjnych

Weryfikujemy Twoje CV i wypełniony formularz, żeby określić czy pasujesz do profilu stanowiska, na które aktualnie rekrutujemy.

chiefessays.net domyhomework pro

Rozmowa rekrutacyjna z Działem HR

Zapraszamy Cię do udziału w bezpośredniej rozmowie z działem HR. W przypadku braku możliwości zorganizowania spotkania, będziesz mógł/mogła uczestniczyć w wywiadzie telefonicznym lub za pośrednictwem skype'a. Na tym etapie poprosimy Cię o kontakt do osób, które będą mogły zapoznać nas z Twoimi referencjami.

Rozmowa rekrutacyjna z kadrą zarządzającą

Weźmiesz udział w spotkaniu rekrutacyjnym z udziałem Twojego bezpośredniego przełożonego lub osób zarządzających w naszej firmie. Na tym etapie możesz zostać poproszony o wypełnienie np. kwestionariuszy, testów; wszystko zależy od stanowiska na które aplikujesz.

Informacja zwrotna

Otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą procesu rekrutacji niezależnie od jego finału.Wybranemu w procesie rekrutacji kandydatowi składamy ofertę pracy. Najczęściej są to rozmowy telefoniczne podczas których przedstawiamy wszystkie warunki współpracy. Natomiast mailem przekazujemy dokumenty niezbędne do podpisania umowy.

Zobacz nasze oferty pracy